O FIRMIE

Pracownicy firmy LOGISTAL Sp. z o.o. w połączeniu z elastycznym i wydajnym systemem logistycznym gwarantują terminową, kompleksową i profesjonalną obługę każdego klienta przy zachowaniu korzystnych warunków zakupu.

Nasza firma funkcjonuje jako przedstawicielstwo handlowe huty Zelaziarne Podbrezova a.s. ze Słowacji, znanego producenta wyrobów stalowych z długoletnią tradycją i doświadczeniem. Miasto Podbrezova położone jest w geograficznym środku Słowacji, 35 km na wschód od Bańskiej Bystrzycy. Wydobycie rud oraz produkcja żelaza i stali, posiada w tym regionie długoletnią tradycję, której kontynuatorem jest właśnie Spółka Železiarne Podbrezová. W trakcie swego historycznego rozwoju, spółka ukształtowała się w nowoczesną "mini hutę" o zamkniętym kompleksowym cyklu produkcji i przetwórstwa stali, specjalizującą się w produkcji rur stalowych.

Rury produkowane są przy zastosowaniu urządzeń technologicznych o parametrach światowych z nieprzerywalnym procesem ich modernizacji. Dużą uwagę poświęca się również edukacji pracowników. Powyższe okoliczności gwarantują spełnianie przez Spółkę Železiarne Podbrezová wysokich wymagań odbiorców jak również eksport jej produktów do ponad 30 krajów świata.

W marcu 2005r. powołaliśmy do życia oddział w Poznaniu, który z powodzeniem reprezentuje nas na rynku wielkopolskim.

Posiadane pomieszczenia magazynowo -: składowe oraz stale poszerzający się zakres dodatkowego wyposażenia umożliwiają nam spełnianie indywidualnych potrzeb naszych Klientów oraz pozwalają na ciągłe wzbogacanie oferty handlowej o nowe rodzaje asortymentu.

 

 

 

Copyright © Logistal Sp. z o.o.. All Rights Reserved.